Real-Life-ArmA3
Jest to server w grze Arma 3 który ma scenariusz prawdziwego zycia

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-05-19 21:11:06

marwaj
Użytkownik
Dołączył: 2017-05-19
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 58.0.3029.110

[PD]marwaj

(W temacie: [PD] Nick.)
Nick (w grze): marwaj
Wiek(OOC): 17
Czy masz doświadczenie w policji?(jeśli tak to gdzie, jaki stopień i jak długo): Kapitan SERT(PL-RP)Główny Oficer Szkoleniowy(PL-RP) = +/- rok | Sierżant FBI(Hrabstwo Erie) Od miesiąca aż do teraz | Oficer Policji III(Stan Lakeside) +/- 2 miesiące |
Dlaczego chcesz wstąpić w szeregi policji(min. 100 słów)? Chciałbym wstąpić w szeregi tej oto policji gdyż serwer jest nowy i chciałbym pomóc w jej prowadzeniu aby policja od samego początku była szkolona na prawdziwych terminatorów a nie bandę lalusiów którą klapki na brzoskwiniach montują i którzy podczas napadu na bank umierają przy pierwszym natarciu.Mam ponadprzeciętne doświadczenie w zarządzaniu policją jak i szkoleniu i doskonaleniu ich organów.Potrafię koordynować różne akcje policyjne jak i sam brać w nich udział. Nieraz brałem udział w rozbudowanych pościgach czy rajdach na bank z zaskoczenia oraz prowadziłem różne śledztwa jako oficer FBI oraz SERTu. Dołączałem do gangów aby dowiedzieć się jak funkcjonują, zebrać wystarczająco dowodów i finalnie zniszczyć je od środka.
Dlaczego mamy wybrać właśnie ciebie(min. 150 słów)? Jestem zwykłym nic nie znaczącym graczem który jest tylko małym trybikiem w całym community army. Ktoś kto mnie nie zna pewnie by tak pomyślał, lecz prawda jest inna. Jestem aktywnym graczem army od ponad 3 lat. Mam prawie 2500 godzin w większości spędzonych na doskonaleniu umiejętności strzelectwa jak i pilotażu. Lata treningów i nauk przystosowały mnie do najtrudniejszych warunków oraz radzenie sobie w podbramkowych sytuacjach w których zwykły Kowalski obszczałby majtki. Od samego początku szukałem swojego mentora który nauczyłby mnie wszystkiego o tym jak działa cały system army i jak z nim współpracować. Aż w końcu go znalazłem. Nauczył mnie mechaniki gry oraz pokazał co zrobić aby nie skończyć z kupą krwi i ołowiu między oczami. Myślę że nie każdy ma tyle doświadczenia i przeżyć związanych z Armą co ja oraz że jestem świetnym strzelcem jak i pilotem. Moim zdaniem powinienem dostać szansę na pokazanie czego potrafię w boju.
Kto jest komendantem policji ?: Szymon.



Jestem świadomy że komendant policji ma prawo zwolnić, zdegradować lub przenieść na inne stanowisko bez podania powodu. Oświadczam że w czasie w którym będę funkcjonariuszem policji, nie doniosę na innego funkcjonariusza policji. Całkowicie podporządkowuje się poleceniom wydawanym przez moich przełożonych i nie będę ich kwestionować. Będę bezwzględnie przestrzegać zasad policji wyznaczonych przez komendanta, jak i regulaminu serwera, zobowiązuję się do zachowania RP które ma być przykładem dla innych graczy.Dodatkowo przystępując do policji wrażam zgodne na wielokrotne przeszukiwania mojego domu.

Offline

#2 2017-05-19 21:18:28

szym31
Administrator
Dołączył: 2017-05-13
Liczba postów: 9
WindowsOpera 45.0.2552.812

Odp: [PD]marwaj

Twoje podanie jest przyjęte proszę teraz zdać z regulaminu i kodów i to tyle
(zdajemy na akademia policyjna proszę się zgłosić do komendanta na kanał Czekam na niego pod kanałem Biuro komendanta)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pawiaimy - arbuzownia - bombardowca - annamojeforum - pol